Nezapomenutelný pobyt plný pohody a výletů v Krkonoších

Pokud toužíte po útulném ubytování v malebném prostředí, které vám umožní objevovat neuvěřitelné krásy Českého ráje a Krkonoš, pak je rodinný Pension Jana tou nejlepší volbou. 

Pension nabízí v blízkosti přírodního parku Český ráj ubytování v komfortních apartmánech s venkovním krytým bazénem s protiproudem, terasou, grilemvenkovním barem, restaurací s barem a možností využití polopenze. Kromě toho lze relaxovat v sauně a vychutnat si okouzlující okolí plné zajímavých turistických cílů.

Krásné ubytování v rodinném pensionu

Ubytování v rodinném Pensionu Jana je skutečným rájem pro milovníky přírody a pohodlí. Apartmány jsou prostorné, vkusně zařízené a poskytují veškeré vybavení, které potřebujete k příjemnému pobytu. Můžete se těšit na klidný spánek v pohodlných postelích a probouzet se s výhledem na okolní zelené kopce a lesy. Venkovní bazén je ideální pro osvěžení a zábavu během letních měsíců, zatímco terasa a grilovací prostor vám umožní trávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli. Večery si můžete zpříjemnit návštěvou venkovního baru, kde Vám bude umožněno vychutnat si osvěžující nápoje a relaxovat po náročném dni výletů a objevování.

Okolí plné atraktivních turistických cílů

Jednou z největších výhod pensionu je jeho strategická poloha na rozhraní Českého ráje a Krkonoš. Tato lokalita vám poskytuje nekonečný výběr výletů a širokou nabídku velice zajímavých turistických cílů. Do vyhledávačů na internetu je právě proto třeba zadat výraz Ubytování Český ráj, abyste si mohli užít nesčetný počet romantických zřícenin hradů a zámků, skalních útvarů, malebných lesů, rybníků a údolí. Můžete se vydat na procházku do známých pískovcových skal a navštívit například Trosky, Hruboskalsko nebo Prachovské skály. Krkonoše zase nabízejí nádhernou přírodu s horskými vrcholy, vodopády a zasněženými panoramatickými výhledy. Nelze zapomenout na Sněžku, Labskou boudu  a vlastně celý Krkonošský národní park.

Český ráj ubytování pro dva je ideální pro páry, které si chtějí užít odpočinek a relaxaci. Pro ně je k dispozici sauna, kde si mohou dopřát regeneraci a uvolnění po dlouhém dni stráveném v přírodě. Po návratu potěší kvalitní kuchyně, chutné pokrmy v restauraci, která nabízí možnost využití polopenze. Široká nabídka jídel uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Rodinný pension na rozhraní Českého ráje a Krkonoš je ideálním místem pro ty, kteří touží po kvalitním ubytování a příjemném prostředí. S venkovním bazénem, terasou, možností grilování, venkovním barem, restaurací s barem a saunou vám poskytujeme veškeré vybavení pro nezapomenutelný pobyt. Navíc je okolí plné různých atraktivních turistických cílů, které lákají k objevování Českého ráje a Krkonoš. Přijeďte do Pensionu Jana a užijte si nezapomenutelnou dovolenou plnou pohody, krásy přírody a výletů.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *